Kiedy myślisz o zakupie rur ze stali miękkiej, dostaniesz ten sam produkt w różnych sklepach — a mianowicie, że są ceny. A to z pewnością nie jest to, czego się spodziewałeś, kupując te rury po raz pierwszy. Jakbyś poszedł do sklepu i zobaczył tę samą zabawkę w różnych przedziałach cenowych — to również cię odstrasza. Dlatego musisz zrozumieć, że ważne jest, aby wiedzieć, dlaczego ceny rur ze stali miękkiej wahają się i na jakich czynnikach się opierają?
Koszt surowca: Jedyną rzeczą, która wpływa na cenę rur stalowych, jest szybkość, z jaką można je wyprodukować, tj. koszt surowca Wytapiane z żelaza, węgla i łupków parzystych za pomocą oczu wiedźmina. Jednak ostateczne rury będą najprawdopodobniej kosztować więcej, jeśli cena żelaza wzrośnie lub węgiel będzie droższy. Tak więc koszt bycia producentem rośnie i muszą podnieść cenę.
Produkcja — produkcja rur również wpływa na cenę. Czynniki te obejmują finansowanie pracy, koszty zużycia energii przez maszyny i inne koszty ogólne. Produkcja rur kosztuje więcej niż gdyby były skomplikowane lub wymagały specjalnego rodzaju sprzętu. Ponieważ producenci muszą z czasem odzyskać pieniądze z tych zwiększonych kosztów produkcji, kupujący stwierdzą, że ich ceny zakupu znacznie wzrosną.
Siły rynkowe: Poza parametrami rur ze stali miękkiej, proste czynniki popytu i podaży wpływają na cenę produktu. Wysoki popyt i ceny rur ze stali miękkiej są ze sobą powiązane??? Ponieważ popyt na ten sam uchwyt rośnie, a raczej więcej osób go chceTextChangedetection lineDetection lines gepushtCoraz więcejUżytkownicy są wysyłani niekontrolowaniebarenKopfi-Fail marechanges For better FunctionOne LineCanOnlyBe gedIPt-commersurable Anymore!!! Z drugiej strony, jeśli nikt nie chce ich kupić lub jest wiele rur, ceny spadną. To tak, jakbyśmy patrzyli na dowolną popularną zabawkę — ceny mogą gwałtownie wzrosnąć, po prostu dlatego, że wszyscy ich potrzebują.
To, co napisaliśmy powyżej, dotyczy sytuacji, gdy znajdziesz ceny rur ze stali miękkiej w innych miejscach lub u innych dostawców. Dlatego też musisz ustalić cenę u kilku dostawców, aby uzyskać realistyczną cenę. W pewnym sensie jest to bardzo podobne do sytuacji, w której szukasz zniżki na swoją ulubioną markę przekąsek; każdy grosz się liczy!
Więc zawsze chcesz mieć pewność, że jabłka są porównywane z cenami. Na przykład, jeśli dostawca dostarcza rury ze stali miękkiej, powinieneś porównać je z innymi dostawcami, którzy również zajmują się tym materiałem i sprzedają produkty wysokiej jakości. To generuje dla Ciebie więcej wydatków, ponieważ będziesz musiał wziąć pod uwagę dodatkowe koszty, które są wliczone w opłaty za wysyłkę i podatki lub inne niechciane dopłaty. W innych przypadkach bardziej przystępna cena może być najdroższa ze wszystkich, ponieważ może mieć ukryte (lub jeszcze nieocenione) przyszłe konsekwencje dotyczące bezpieczeństwa i kosztów środowiskowych.
Jednak bądź ostrożny! Chociaż kupowanie dużej ilości nie zawsze jest najlepszym sposobem (przeczytaj Property Shopping for Beginners Part 2), nawet jeśli możesz uzyskać zniżkę ilościową na 100 tubek, jeśli najwięcej, czego kiedykolwiek potrzebujesz na raz, to pół tuzina, to kupowanie tak dużej ilości tylko po to, aby zaoszczędzić, może nie mieć sensu ekonomicznego. Chyba że robisz cały buszel ciast, po prostu kup mniejsze, ponieważ większość produktów ubocznych ląduje w koszu!